Profesionálna
oprava šperkov
detailné čistenie
šperkov


Viac ako 15 ročná prax!

O nás

Zlatnícka dielňa Dominik Olejár


sa nachádza v malebnom, historickom meste Kežmarok, ktoré má nesmierne bohatú tradíciu v remeselnom spracovaní zlatého kovu. O jej zachovanie sa usilujeme aj my. Venujeme sa ručnej výrobe zlatých šperkov, v ktorej máme niekoľkoročnú tradíciu. Zaoberáme sa umelecko-remeselným spracovaním zlata a striebra, v oboroch Zlatník-Klenotník a rytec s možnosťou pasiarských prác.

Každé z našich diel je teda skutočným umením, ktoré symbolizuje rokmi zdokonaľovanú jemnú zlatnícku zručnosť. Ak hľadáte originalitu a krásu, sme pre Vás tou pravou voľbou. Neváhajte a navštívte nás a vyberte si z našej pestrej ponuky to pravé umelecké dielo podľa Vášho vkusu.

Služby

Ponuka našich služieb

Vyrobte si vlastné obrúčky

Každé manželstvo je jedinečné, tak prečo si ho neozvláštniť rovnako jedinečnými obrúčkami? Ako jedna z mála zlatníckych dielní na Slovensku ponúkame možnosť výroby vlastných svadobných obrúčok formou workshopu. Vy sami sa teda môžete stať tými, ktorí sa budú pod našim profesionálnym vedením a dohľadom venovať návrhu a výrobe unikátneho šperku podľa Vašich snov.

Oprava zlatých a strieborných šperkov

Naša firma sa venuje nie len výrobe zlatých šperkov, ale rovnako aj oprave poškodených zlatých a strieborných šperkov. Každý z týchto klenotov stráca časom svoju krásu či funkcionalitu, avšak tie im vieme prinavrátiť. V našich rukách takto "ožilo" už množstvo najrôznejších druhov zlatých šperkov a naši stáli zákazníci sa na nás verne obracajú aj naďalej. Využite naše služby a kontaktujte nás prostredníctvom formuláru, ktorý nájdete na našich webových stránkach. Stačí len, aby ste tento formulár vyplnili a spolu so šperkom ho odoslali na našu adresu – o ostatné sa postaráme my.

Možnosť zaúpenia investičného zlata

Zlato sprevádza ľudstvo celými dejinami – svoju úlohu zohralo v obchode, architektúre, technologickom pokroku a, pochopiteľne, v umeleckom šperkárstve. Jeho výnimočnosť a hodnotu si ľudia uvedomovali už dávno a investovanie do tohto drahého kovu predstavuje množstvo výhod aj v dnešnej dobe. Cena zlata na trhu, hoci je kolísavá, je nespochybniteľným faktom. Z týchto dôvodov sa zameriavame aj na predaj investičného zlata, ktoré svoju hodnotu nikdy nestratí a poskytne Vám finančnú rezervu do budúcnosti.

Vykúp zlomkového zlata a striebra

Máte doma šperky, ktoré sú natoľko poškodené, že ich nemožno nosiť a nemáte záujem o ich opravu? Chcete si dať vyrobiť nové šperky s použitím Vášho starého zlata? Zostali Vám v dedičstve nepoužiteľné kúsky zubného zlata? Ak neviete, čo si s týmito kúskami počať, môžete ich predať u nás – jednou z našich činností je aj výkup zlomkového zlata a striebra.

Kontakt

Kontaktujte nás

Otváracie hodiny:

Po-Pia: 10–12:30, 13:30–15:30

Telefón:

0905 710 899