06

Puncovanie

Každá obrúčka, ktorá opustí našu dielňu, nesie značenie rýdzosti použitého kovu a naše súkromné puncové značenie "DK". Šperky podľa zákona rovnako odosielame aj na Puncový úrad Slovenskej republiky, udeľujúci punc na základe použitého kovu a jeho rýdzosti.

Jedinečný dizajn

Žiaden pár nie je rovnaký a jedinečnými by teda mali byť aj svadobné obrúčky. Využite možnosti, ktoré Vám naša spoločnosť poskytuje a podieľajte sa na výrobe svadobných obrúčok podľa Vašich predstáv. Ploché či polokrúhle, široké 2, 6 či dokonca až 8 milimetrov – spoločne nájdeme ten najvhodnejší tvar pre Vás a pre Vašu spriaznenú dušu. Rovnako môžeme prispôsobiť výsledný štýl obrúčok aj k štýlu snubného prsteňa, nielen jeho tvarom, vzorom či farbou, ale aj veľkosťou, ktorá bude vyhovovať k noseniu oboch prsteňov na jednom prste. Pri výrobe sa môžete inšpirovať nielen našou pestrou ponukou, ale rovnako aj svojou vlastnou predstavivosťou a našimi dlhoročnými skúsenosťami a odborným poradenstvom. Spoločnými silami môžeme pretaviť Váš sen v realitu.

Povedzte to farbami

Zlato nie je bezvýhradne iba povestným "žltým kovom". Po celé stáročia vytvárajú skúsení zlatníci rôzne farebné odtiene zlata – ružové či červené (obsahujúce rozdielne vysoký podiel medi a striebra) či biele (obsahujúce paládium či zinok a povrchovo upravené ródiovaním, ktoré dodáva šperkom ich krásny lesk). Kombinovanie jednotlivých odtieňov zlata je v súčasností obľúbeným trendom, ktorý pri výbere toho pravého dizajnu nadchne možno práve Vás. Nielen jednoduché, ale predovšetkým netradičné a zložitejšie obrúčky môžu kombináciou farieb vytvoriť šperk, ktorý dokonale ozdobí ruku milovanej osoby a okúzli okolie.

Materiál, ktorý Vám najviac vyhovuje

Obrúčka so 14 karátového zlata je dnes už akousi nesmrteľnou klasikou, ktorá má neotrasiteľnú základňu priaznivcov. Je symbolom, ktorý pretrváva naprieč generáciami, ale zďaleka nemusí byť Vašou jedinou možnosťou – je len na Vás, či sa rozhodnete práve pre túto rýdzosť kovu, alebo napríklad pre použitie 18 karátového zlata. Voľba je v tomto prípade na Vás a mi Vám radi a ochotne poradíme a poskytneme všetky dôležité informácie o výhodách daných rýdzostí.

Veľkosť obrúčky

Správna veľkosť svadobných obrúčok je rovnako dôležitá ako veľkosť oblečenia či topánok – ide o pohodlie, ktoré Vám bude poskytovať. Vyhovujúca veľkosť prsteňa tvorí dokonalosť tohto klenotu práve tak, ako špecifický štýl či farebné prevedenie obrúčky, ktoré by mali vyhovovať Vašim predstavám. Obrúčka Vám musí "sedieť ako uliata". Veľkosť prsteňa si môžete zistiť sami, prostredníctvom šablóny, ktorú nájdete na našich webových stránkach, avšak pre čo najpresnejšie určenie veľkosti obrúčky odporúčame osobnú návštevu našej dielne, kde Vám ochotne poradíme.

Ručné gravírovanie

Meno milovanej osoby alebo jeho či jej iniciály, dátum spečatenia Vášho manželského sľubu, odtlačky prstov, či jednoduché srdiečko ako symbol lásky... Ukryte vo Vašich obrúčkach výnimočný odkaz, o ktorom budete vedieť len Vy. Naša spoločnosť okrem vyššie uvedených služieb poskytuje aj rokmi zdokonaľovanú metódu ručného gravírovania, pomocou ktorého ozvláštnime Vaše obrúčky tým, čo by ste Vy sami do ich dizajnu radi zakomponovali. Využitím tejto techniky je možné dosiahnuť krásne a pravidelné tvary vložených odkazov, ktoré pretrvajú roky.