Vyrobte si obrúčky

Naša firma Vám umožňuje využitie pomerne neobvyklej ponuky, ktorou je ručná výroba zlatých obrúčok Vami – našimi zákazníkmi a klientmi. Ide o formu workshopu, a teda istej tvorivej a vzdelávacej aktivity, ktorej výsledok nebude pozostávať len z materiálneho, ale rovnako aj z duševného charakteru. Okrem toho môžete so svojim partnerom či partnerkou prežiť zaujímavo strávený čas, ktorý Váš vzťah obohatí tým, čo ste dosiahli spoločným úsilím.

Workshop

Na vašu spoločnú cestu za obrúčkami si určite vyhraďte pár hodín. Pod našim profesionálnym vedením a dohľadom si môžete prejsť celým procesom výroby šperku, od návrhu dizajnu až po jeho realizáciu. Vy sami sa stanete tými, ktorí budú vykonávať jednotlivé práce na výrobe šperku, či už to pílenie, brúsenie alebo tepanie zlatého kovu, ktorý sa pod Vašimi rukami zmení z jednoduchého zlatého pliešku na jedinečné umelecké dielo.

Práca a zábava, to je to, čo tento koncept vystihuje dokonale. Procesu výroby a nedostatku skúseností sa však nemusíte obávať – tento workshop je zostavený tak, aby ho dokázal zvládnuť aj ten, kto o svojej manuálnej zručnosti pochybuje.

Je nesmierne zaujímavé, že súčasný zvyk nosenia svadobnej obrúčky na ľavom prstenníku má svoj základ v predstavách starovekých Egypťanov. Podľa nich z tohto prsta viedla tzv. vena amoris, žila lásky, ktorá smerovala do orgánu, ktorý je dodnes spájaný s predstavami o láske a milovaní – so srdcom. Rovnako symbolické však nie je len miesto nosenia prsteňa, ale aj tvar obrúčky, ktorý sa naprieč dejinným vývinom transformoval do podoby kruhu. Kruh totižto pre mnoho starovekých kultúr symbolizoval večnosť, keďže nebol ohraničený začiatkom či koncom, a teda v tomto ohľade symbolizuje svadobná obrúčka nekonečnosť manželskej lásky.

Naše služby Vám umožnia premeniť Vaše predstavy v skutočnosť do najmenších detailov. Váš svadobný deň by mal byť jedným z najvýznamnejších dní Vašich životov. My Vám pomôžeme v tom, aby bola jeho pripomienka a symbolika stále živou.